Більше 3000 товарів у нашому інтернет-Магазині

О магазине

Інтернет-магазин - це онлайн сервіс, що дає змогу замовити доставку продуктів з мережі магазинів Апельмон не виходячи з дому. 

Перший магазин Апельмон відчинив свої двері  для жителів Запоріжжя у 2004 році, з того часу мережа магазинів постійно розвивається, та вже налічує 44 магазини по всій області. Корпоративна сторінка https://shops.apelmon.ua/

 Час має велику цінність у житті кожної сучасної людини, тому ми, розуміючі Ваші потреби, пропонуємо скористатися нашою новою послугою доставки товарів з магазину Апельмон за допомогою онлайн замовлення.  Що дасть вам можливість , витрачати набагато менше часу на придбання продуктів харчування, адже людина в середньому витрачає понад 15 годин кожного місяця на відвідування магазину та очікування в черзі.

 Наші співробітники відберуть для вас найсвіжіші та якісніші продукти. Ми зацікавлені, щоб Ви були задоволені покупками в мережі Апельмон, бо Ваша прихильність – запорука нашого успіху!

Якщо у вас є пропозиції та побажання по роботі й поліпшенню сервісу або асортименту, ми із задоволенням вислухаємо їх і внесемо всі можливі зміни та поліпшення.

Інтернет-магазин - відмінний вибір сучасної людини!

 

З нами вигідно, з нами надійно, з нами смачно!


×
Вход на сайт